بهبود دوربین گلکسی A52 در آپدیت جدید

به نقل از GSMArena شرکت سامسونگ آپدیت جدید گلکسی A52 را با ویژگی های جدیدی مانند بهبود کارایی دوربین و همچنین افزایش کیفیت مکالمات همراه کرده است.سامسونگ برای هر دو نسخه 4g و 5g گلکسی A52 آپدیت جدید را منتشر کرده است که شامل بروزترین نسخه امنیتی نیز می شود. اما گزارش ها نشانگر این است که علاوه بر نسخه امنیتی در عملکرد دوربین نیز تغییراتی انجام گرفته است.

در بروزرسانی جدید Galaxy A52 آلمان های حالت ثبت تصاویر پرتره افزایش داده شده است. المان هایی که معمولا در محصولات پرچمدار مانند Galaxy S21 و یا Note 20 Ultra دیده شده بود.

در آپدیت جدید گلکسی A52 عملکرد صفحه نمایش و کیفیت تماس ها ارتقای چشم گیری داشته است. حجم آپدیت جدید حدود 400Mb است که کمی جای تامل دارد. آپدیت منتشر شده برای کشور هند 700Mb حجم دارد. که البته در این مورد به موارد گفته شده برای آپدیت نسخه اندونزی اشاره ای نشده است.

آپدیت عرضه‌شده برای بریتانیا و هند شامل بستهٔ امنیتی ۱ آوریل می‌شوند. و انتظار می‌رود پس از نصب آن، کاربران تجربهٔ روان‌تر و پایدارتری در کار با گلکسی A52 داشته باشند. گوشی موبایل گلکسی A51 یکی از پرفروش ترین محصولات سری A سامسونگ به خصوص در کشور ما بوده است. باید منتظر باشیم و ببینیم که استقبال از گلکسی آ52 چگونه خواهد بود. شما را دعوت میکنیم به مطالعه نقد و بررسی تخصصی محصول جدید سامسونگ. این مطلب را از دست ندهید:

نقد و بررسی تخصصی Galaxy A52