حریم خصوصی

احترام به شما وظیفه ی ماست

حریم خصوصی

 

یکی از مهمترین اصول آیشیک احترام به حریم خصوصی کاربران خود است، ما برای ثبت نظر، خرید، پرسش و پاسخ و برخی دیگر از امکانات وبسایت نیاز به یه سری اطلاعات از کاربران خود داریم تا بتوانیم خدماتی مطمئن را به شما ارائه دهیم.
برای خرید و ارسال سفارش نیاز به اطلاعاتی از قبیل آدرس، شماره تماس و ایمیل شما داریم و از آنجایی که کلیه فعالیت های آیشیک قانونی و طبق قوانین تجارت الکترونیک است و طی فراید خرید فاکتور رسمی و گاهی بنابه درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر میشود به همین دلیل وارد کردن اطلاعاتی مانند کد ملی و یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خرید های سازمانی لازم است. متذکر میشویم تمام اطلاع رسانی ها و مکاتبات با آدس ایمیل و شماره تلفن هایی که مشتری در پنل خود ثبت می کند و مورد تایید مشتری است صورت میگیرد پس درج ایمیل، شماره تماس های همراه و ثابت و آدرس توسط کاربر به منزله مورد تایید بودن صحت آن هاست و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، آیشیک جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
مشتریان می توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و آیشیک تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.همچنین آیشیک ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس های ویژه یا پروموشن ها،برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها و پیامک ها نداشته باشند، می توانند عضویت دریافت خبرنامه آیشیک را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل ها و پیام ها و سلب حق اعتراض می باشد.
توجه داشته باشید که 50002210004082 و 5000299555495 شماره هایی است که آیشیک از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می کند. همچنین این شماره ها، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس های ویژه آیشیک را به اطلاع کاربران می رساند و روشن است که امکان دریافت پیام های شما از طریق آن وجود ندارد. همچنین ممکن است آیشیک از طریق شماره 300061930002 برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجیارسال کند.بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان آیشیک، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام آیشیک است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@aishic.com اطلاع دهید.

آیشیک ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، آیشیک می تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب سایت آیشیک، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق الذکر به آیشیک اعطا نموده و حق اعتراض را ازخود سلب می نمایند.باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری ازهرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه آیشیک را از خود سلب می کند. آیشیک هویت شخصی کاربران رامحرمانه می داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای آیشیک وجود ندارد و کاربران بااعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می شود که آیشیک همانند سایر وب سایت ها از جمع آوری IP وکوکی ها استفاده می کند، اما پروتکل، سرور و لایه های امنیتی آیشیک و روش های مناسب مدیریت داده ها حداکثر تلاش را به عمل می آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و آیشیک حق اعتراض و پیگیری رااز طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می دارد. در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل ها و خبرنامه های آیشیک ندارید، می توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید. آیشیک برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می گیرد و امیدواراست که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد. در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با بخش تماس با ما در ارتباط باشید.

 

0

شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست