سوالات پرتکرار

در این بخش به تعدادی از سوالات متداول کاربران پاسخ داده ایم.

چگونه میتوانم در آیشیک ثبت نام کنم؟

در وب سایت روی گزینه “ثبت نام” کلیک کنید. میتوانید با استفاده از شماره موبایل ثبت نام خود را انجام دهید. (کد فعال سازی برایتان پیامک میشود .) بعد از وارد نمودن کد فعالسازی ، ثبت نام انجام می شود. سپس روی گزینه تکمیل اطلاعات کلیک و اطلاعات خود را تکمیل نمایید.

برای خرید از آیشیک، حتما باید در سایت عضو باشم ؟

بله، جهت انجام فراید خرید نیاز به ثبت نام در وب سایت آیشیک از طریق شماره موبایل است.

امکان خرید حضوری یا ثبت سفارش به صورت تلفنی وجود دارد؟

خیر، ثبت سفارش در آیشیک فقط از طریق وب سایت امکان پذیر میباشد.

چگونه میتوانم سفارش خود را لغو و یا بازگردانم؟

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های آیشیک بوده است و ما در این راستا می‏‌کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

شما میتوانید از طریق فرم
درخواست مرجوعی در پروفایل ، صفحه تماس با ما و تلفن درخواست خود را ثبت
نمایید.
آیا امکان پرداخت وجه بعد از تحویل سفارش وجود دارد؟

خیر، سفارش شما زمانی نهایی و ارسال خواهد شد که تمامی فرایند های خرید از جمله پرداخت آنلاین از طریق درگاه های بانکی انجام شده باشد.

چگونه میتوانم سفارشم را پیگیری کنم؟
وارد سایت آیشیک شوید.روی گزینه سفارش های من کلیک کنید.در این قسمت با کلیک روی جزییات میتوانید سفارش خود را ببینید.میتوانید در این قسمت روند آماده سازی و مراحل ارسال سفارش خود را پیگیری کنید.
آیا تعداد خرید از یک کالا در آیشیک محدودیتی دارد؟
بله. شما تنها میتوانید به تعدادی که هنگام ثبت سفارش به شما دسترسی داده شده است ، خرید انجام دهید.خریدهای تعدادی پس از ثبت نهایی بررسی و در صورت امکان تایید خواهد شد.
سفارشم را بصورت اینترنتی پرداخت نمودم ، وجه از حسابم کسر شده اما پرداخت سفارشم تایید نشده است؟
ممکن است بدلیل اختلال در درگاه بانکی انتقال وجه به بانک ناقص باشد – در اینصورت وجه بصورت خودکار طی 72 ساعت کاری مجدد بحساب شما برمیگردد.تاکید می شود، در این مورد نیازی به تماس با پشتیبانی ندارید.
سفارشات چند روزه ارسال می شوند و هزینه ارسال چقدر است؟

تمامی سفارشات ثبت شده در آیشیک در اولین روز کاری و رایگان برای شما از طریق پست پیشتار ارسال خواهند شد.

چطور میتوانم کد تخفیف دریافت کنم؟
آیشیک در مناسبتهای مختلف و با برگزاری جشنواره فروش ویژه تعدادی کد تخفیف از طریق پیامک ، ایمیل و شبکه های اجتماعی در اختیار مشتریان قرار میدهد.
چطور از کد تخفیف یا کارت هدیه ی خود استفاده کنم؟
به حساب کاربری خود وارد شوید.کالاهای مدنظر خود را به سبد خرید اضافه کنید.در مرحله پرداخت سریال کارت هدیه یا کد تخفیف خود را وارد نموده و دکمه ثبت را بزنید.