تولید محتوا کن و درآمد کسب کن

کاربر گرامی آیشیک؛ شما میتوانید با تولید محتوا در مورد محصولات آیشیک و یا اخبار مربوط به تکنولوژی و بررسی های تخصصی در بلاگ آیشیک به کسب درآمد بپردازید.

کسب درآمد با بررسی محصولات آیشیک

شما میتوانید هر کدام از محصولات آیشیک را به صورت دلخواه انتخاب کنید. توضیحات را تایپ و یا بررسی کنید، نقاط ضعف و قوت را بنویسید و درآمد کسب کنید. میزان درآمد بستگی به محصول انتخاب شده و تعداد کلمات متغیر است و درآمد شما بعد از تایید تا 24 ساعت به کیف پول شما اضافه میشود و قابل برداشت است.


کسب درآمد با بلاگ نویسی

شما به دلخواه میتوانید هر موضوع و یا اخبار بروز مرتبط با تکنولوژی را انتخاب کنید. خبر یا بررسی را بنویسید و بعد از تایید کارشناس آیشیک درآمد خود را دریافت کنید. موضوع اخبار و یا بررسی میتواند درمورد کالاهای دیجیتال، فن آوری های ارتباطاتی، خودرو و موضوعات مشابه دیگر باشد.

شرایط کسب درآمد

کپی کردن؛ ممنوع!

کپی کردن مطالب از سایت های دیگر ممنوع بوده و مطلب شما تایید نخواهد شد. تمام متون باید توسط خود شما تایپ شده باشد و برداشتن حتی یک جمله از سایت های مشابه باعث میشود درآمد شما لحاظ نشود.

کلمات بیگانه

استفاده از کلمات بی گانه لازم است اما به صورت حداقل. از تایپ کلمات بیگانه ای که معادل فارسی و شناخته شده دارند خودداری کنید.

icofont-handshake

همکاری با آیشیک

شما برای همکاری با آیشیک می توانید به طور دورکاری شروع به فعالیت نمایید. البته لازم است باز هم تاکید کنیم که آنچه برای ما اهمیت دارد، صرفا تولید محتوای اصولی، سئو شده و باکیفیت در زمان مقرر است.

paper

موضوع مطالب

بزرگترین چالش شما در خصوص موضوع مطالب خواهد بود زیرا قرار است مدام توانایی نویسندگی خود را به چالش بکشید و موضوعات گوناگون را برای نوشتن در اختیار بگیرید. دست شما در انتخاب مطالب باز باز است

checbox

انتخاب لحن مناسب

یک نویسنده خوب باید بتواند بر اساس نوع مقاله، میزان جدیت و صمیمت لحن خود را تغییر دهد. هرگز نمی شود یک محتوای علمی و رسمی را با یک لحن صمیمی تولید کرد.

فقط متن

استفاده از تصاویر یا هد نیازی نیست. تمام مطالب توسط کارشناسان آیشیک ویرایش خواهند شد و تصاویر نیز توسط گرافیست طراحی میشود.

جملات به هم ریخته

در صورت به هم ریخته بودن جملات تایپ شده و وقت گیر بودن ویرایش آن مطلب شما تایید نخواهد شد. پس اصول مطلب نویسی را رعایت کنید تا هم درآمد شما تایید شود و هم نیاز به ویرایش کلی نداشته باشد.

money-bag

درآمد

درآمد بالا نیازمند کاری با کیفیت است؛ پس تمام تلاش خود را انجام دهید تا بهترین محتوا را ارائه داده و بیشترین درآمد را کسب نمایید. لازم است بگوییم درآمد شما می تواند بین 20 تا 300 ریال بابت هر کلمه متغیر باشد.

idea

خلاقیت

ترجیح می دهیم شما به جای تکرار از محتواهای موجود در اینترنت و الگوبرداری تمام و کمال از آنها، توانایی خود را با خلاقیت و نوآوری در هم آمیخته و محتوایی منحصر به فرد به ما تحویل دهید.

search

رعایت اصول سئو

نیازی نیست که بگوییم چه زمانی محتوای شما تایید و دیده می شود. رتبه بندی مناسب زمانی به دست می آید که شما محتوایی سئو شده تولید کنید. اما ما در این مورد همراه شما هستیم.

شروع کسب درآمد از طریق وبسایت مسترآگهی

جهت عضویت و کسب درآمد از تولید محتوا وارد وبسایت مسترآگهی شوید و توضیحات تکمیلی را مشاهده کنید.


ثبت نام در مسترآگهی

0

شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست